O nas

Firma MP-STAL jest producentem garaży blaszanych. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych z profila zamkniętego w wersji standardowej i nie standardowej.

Wśród naszych ofert znajdą Państwo szeroki wybór garaży, altan ogrodowych blaszanych, schowków gosp. domków ogrodowych, zadaszeń itp. wykonywanych pod konkretne wymiary i wymogi klienta.

Garaże MP-STAL są gwarancją najwyższej jakości i profesjonalnego podejścia do klienta. Kompleksowe obróbki blacharskie i dopracowanie garażu na każdym etapie produkcji sprawiają, iż otrzymają Państwo garaż estetyczne wykonany i wykończony.

Zamawiając garaż w MP-STAL, mają Państwo pewność, że produkt zostanie dostarczony w wyznaczonym terminie ustalonym przez klienta. Nie wymagamy jakichkolwiek zaliczek i przedpłat - całość kwoty jest płatna przy odbiorze, bez żadnych ukrytych opłat. Jeśli szukacie Państwo rzetelnego producenta, który potrafi dostosować się do Państwa wymagań, prosimy o kontakt, doradzimy i udzielimy fachowej porady w doborze garażu i w sprawach technicznych.

MOTTEM przewodnim naszej firmy jest JAKOŚĆ nie ILOŚĆ.

Certyfikat Rzetelnej Firmy Godnej Zaufania

 

zobacz certyfikat